De conditietrainingsgroepen zijn een avontuurlijke ervaring rijker!

Vorige week zaterdag reisde de conditietrainingsgroepen van GOS met 14 personen af naar Zoetermeer.
Wilma had vooraf contact gezocht met Dutch Water Dreams en dus stonden daar begeleiders klaar om ons te leren bodyboarden, flowboarden en raften.

We kunnen nu uit ervaring spreken dat het inderdaad een avontuurlijke ervaring is. Nadat er een aantal leden al uit de raft gestapt waren, zij vonden dit toch echt te spannend, hebben zij wel opnames kunnen maken van een behoorlijk spannend wildwatervaren. Op de Facebook site zijn deze beelden te zien, mochten jullie interesse hebben.
Veel deelnemers zijn nu net een beetje bijgekomen en kunnen weer wat meer met hun nek, want de spieren hier hebben het met het flowboarden behoorlijk te verduren gehad. We kunnen wel met trots zeggen dat iedereen het voor elkaar heeft gekregen om te blijven staan.
De bodyboarders hebben ook enorm genoten. Foto’s van het flow- en bodyboarden volgen nog.
Hieronder al wel vast een indruk van het raften.

20140524-120628-43588547.jpg

20140524-120627-43587688.jpg

20140524-120629-43589390.jpg

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven