Ger de Jong Toernooi 2014

P1000423Zaterdag 12 april was er weer het jaarlijkse Ger de Jong Toernooi in Oosterend.

Om half 10 mochten de meiden van de Texelse Gymverenigingen zich in turnen. Roos Zegel en Donna van der Slikke deden mee bij groep 3&4, Charlotte Eelman en Zoe Brouwer bij groep 5 & 6, Tessa Koopmans bij groep 7 & 8, Lillian Visser en Maaike de Graaf bij groep v.o.

P1000413

Nadat Sandra Bremer de groepen had ingedeeld ging de wedstrijd van start. De balk, lange mat, ringen en sprong, alle onderdelen werden door de meiden goed doorlopen. Vanaf de tribune keken de ouders, broertjes, zusjes en opa’s en oma’s toe hoe de meiden aan het gymmen waren.  Bij de salto’s in de ringen kwamen vaak de oh’s en een applaus van de tribune.

Na de wedstrijd werd het spannend om de uitslagen aan te horen. Altijd weer spannend hoe de juryleden beoordeeld hebben.

Een aantal meiden van GOS kwamen op het podium terecht, de andere kregen van het publiek ook een groot applaus voor hun deelname!P1000384

Roos Zegel werd 2e bij groep 3 & 4.

Maaike de Graaf werd 2e bij groep v.o.

Lillian Visser werd gedeeld 1e bij groep v.o.

P1000422

P1000378

 

 

 

 

P1000409

P1000415

 

 

 

 

 

Winnaars 3-4 meisjes 2Winnaars meisjes VO 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Na de prijsuitreiking waren de jongens aan de beurt.

Morris Hemelrijk was de enige jongen die onze vereniging vertegenwoordigde. De deelnemers bij de jongens was sowieso niet groot waardoor de wedstrijd snel was afgelopen. Ook bij de jongens zat er weer volop publiek op de tribune.

Na een dankwoord van Ger de Jong zelf ging Sandra de uitslagen bekend maken.

Morris Hemelrijk werd 1e bij groep 3 & 4!

Winnaars jongens 3-4

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven