Geslaagd eindfeest voor groep 3 t/m 8 en voortgezet onderwijs

Afgelopen vrijdag was het eindfeest voor groep 3 t/m 8 en voortgezet onderwijs.
Gelukkig kon ook dit eindfeest lekker buiten plaatsvinden, dat geeft net het speciale tintje eraan.
Op het sportveld achter de Trompstraat waren verschillende spelletjes uitgezet variërend van chips proeven tot klompgolf. Ook mochten wij het springkussen van de GO gebruiken, altijd succes gegarandeerd! In groepjes van vier werd het hele circuit doorlopen.
Met de hulp van verschillende ouders is deze middag erg gezellig geworden, dank daarvoor!

Als afsluiting had meester Henk gezorgd voor een ijskar. We moesten hier even op wachten, want de ijscoman was de slagroom vergeten, maar toen deze het veld op kwam rijden, wisten de kinderen hem snel te vinden. Na het lekkere ijsje ging ieder naar huis.
Komende week zijn de laatste lessen voor de zomervakantie.
Wij wensen iedereen alvast een mooie vakantie toe.

20140622-081133-29493010.jpg

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven