GOS schrijft geschiedenis!!!!

Zaterdag 8 december hebben onze meiden van het GOS selectieteam geschiedenis geschreven!!! Nog nooit in het 46 jarig bestaan hebben leden wedstrijden aan de overkant geturnd waarbij ook nog goede resultaten zijn behaald!

Lente van der Vis en Caleta Kager behaalde bij de Pupillen 2, 6e divisie zelfs een eerste en tweede plaats. Beide meiden hebben hiermee gelijk tijdens de eerste turnwedstrijd GOS op de kaart gezet!

Thirza Schulze, Meike Pol en Tess Zegel turnen in de Instap D2. Hannah Roeper en Luna Hedalgo (beiden afkomstig uit Oosterend) turnen bij de Pupillen 1, 6e divisie. Femke Kalf, Lente van der Vis, Elisa Polderman en Caleta Kager turnen bij de Pupillen 2, 6e divisie. Asha Zijm turnt bij de Jeugd, 7e divisie.

2 gedachten over “GOS schrijft geschiedenis!!!!”

  1. Wauw meiden, wat een leuke ervaring.
    Gefeliciteerd voor jullie allemaal,
    want ook geschiedenis schijven doe je niet zomaar!!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven