Jaarvergadering en afscheid van bestuurslid Mariet

Woensdagavond 1 oktober 2014 was onze jaarvergadering. Met een opkomst van in totaal 12 personen hebben we gesproken over het jaarverslag 2013-2014, het financiële verslag, de activiteiten voor het komende seizoen en al naar 2016, want dan bestaat de vereniging 50 jaar. Dit kunnen we natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Mocht iemand nog een top idee hebben en dit willen delen, wij horen het graag.
Deze avond hebben wij ook met trots kunnen vertellen dat Marjolein Schoo en Marian Hendriks een rol gaan vervullen binnen ons bestuur. Mariet v/d Werf had haar laatste vergadering als voorzitter/ bestuurslid. Vanaf 2006 heeft zij veel betekend voor onze vereniging. Mariet heel erg bedankt voor je inzet en energie die jij in de vereniging hebt gestoken.
Helemaal los laat zij ons niet, want zij blijft zich wel bezig houden met het selectie stuk van de vereniging.

IMG_4352.JPG
In het middelpunt staat Mariet, die na 8 jaar haar bestuursfunctie neerlegt. Om haar heen staan de huidige bestuursleden.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven