Jubileumfeest GOS 50 jaar op 1 oktober 2016!

GOS 50 jaar

Op 4 oktober 2016 bestaat GOS 50 jaar!

Op 1 oktober gaan wij dit uitgebreid vieren. Hoe? Dat wordt nog een verrassing. Wel willen we een tipje van de sluier oplichten. Alle leden ‘doen’ mee. En: er worden professionals van de overkant gehaald. Vanaf 16.00 uur zal de zaal open zijn waar we vanaf 17.00 uur dan ook echt van start zullen gaan met onze spetterende show. Rond 18.30 uur zullen wij de show afsluiten en is er gelegenheid om de show nog even na te bespreken onder het genot van een hapje en een drankje.

Bent u ook nieuwsgierig geworden geeft u zich dan snel op via gymverenigingoudeschild@gmail.com

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven