Start seizoen 2016/2017

De laatste week van de zomervakantie is alweer bijna voorbij. Hopelijk heeft iedereen een fijne vakantie gehad! We starten nog even rustig vanaf dinsdag 6 september is iedereen weer welkom in de gymzaal. Wilma zal met de dames van de conditietraining a.s maandag 29 augustus weer gaan beginnen.

Zoals iedereen weet heeft Henk aangegeven te willen stoppen per 1 oktober 2016, maar wij kunnen jullie mededelen dat we iemand hebben gevonden om hem te vervangen!! Nils Veldhuis zal onze vereniging komen versterken, wellicht kent u hem al, het is al een bekende uit de gymwereld. Samen met Henk zal hij vanaf 1 september te zien zijn in de zaal. Echter zal Henk onze vereniging nog niet helemaal verlaten, hij zal de Acrogym lessen blijven geven.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven