Texelse Kampioenschappen 2013

Zondag 14 april was er het Texelse Kampioenschappen voor alle kinderen lid van Texelse gymvereniging.
De leden konden zich hier voor opgeven en aangeven welke toestellen zij wilden doen. Sinds vorig jaar wordt er per toestel afgerekend hierdoor winnen er meer kinderen, dus meer stralende gezichten.

De eerste wedstrijd begon om 10 uur voor de meisjes uit groep 3/4.
Dionne Daalder, Manon Visser, Marit Krijnen en Imara Helleman deden voor het eerst mee aan dit toernooi, dus voor hun extra spannend. Maar wat hebben zij toch goed laten zien hoe goed ze oefenen tijdens de gymlessen. De meiden hadden er ook echt zin in.
Dionne behaalde een 3e prijs op de vloer met een 8.8, 2e op de ringen (8.4), sprong (8.9) en rek (7.0) en 1e op de balk met 8.9 punten. Op de minitrampoline haalde ze net te kort punten (8.2) voor het podium en werd op dit toestel 4e.
Manon Visser werd op de balk 3e met een 8.2 en 2e op sprong met een 7.8. Ook op de vloer (8.2) en de minitrampoline (7.9) behaalde zij mooie punten.
Marit Krijnen werd op de balk 3e met 7.9 punten, op de sprong (6.8) en minitrampoline (7.4) deed ze het ook goed. Op de ringen haalde zij zelfs een 8.0, helaas te kort voor een podiumplaats.
Imara Helleman deed ook met alle 6 toestellen mee maar behaalde helaas niet het podium, maar zij had ook mooie cijfers: vloer 7.6, balk 7.4, minitramp.7.6, sprong 7.0, rek 6.3 en de ringen ook een 8.0.

De tweede wedstrijd lieten Danielle Blom en Tessa Polderman van groep 5/6 hun oefeningen zien. Beide behaalde een paar keer het podium!
Tessa kreeg voor de vloer een 7.6 en de balk een 7.4. Op de minitramp. behaalde zij een 8.0 waardoor zij net niet een podiumplaats behaalde. Met de sprong (7.6) behaalde zij een 2e plaats en met de rek (7.3) een 3e plaats.
Danielle had zelfs 3x een 1e plaats voor de vloer (9.3), balk (8.9) en minitramp. (8.9). Met de ringen zat ze er net naast met een 8.4 en voor sprong kreeg ze een 8.3.

De derde wedstrijd was een jongens  aangelegenheid.
Morris Hemelrijk deed mee bij de jongens groep 3/4, ook voor hem was het de eerste keer dat hij mee deed aan dit toernooi.
Morris werd op bijna alle toestellen eerste, behalve op de vloer hier behaalde hij de 3e plaats met 7.5 punten. De eerste plaats waren voor de toestellen brug (8.6), minitramp. (8.1), sprong (8.6), ringen (7.4) en rek (8.0).
Pelle Blom en Raymon Heerschap deden mee met de jongens groep 5/6. Pelle behaalde tot 2x toe het podium voor de sprong de eerste plaats met 8.6 punten en een eerste plaats voor rek met 7.5 punten. Bij de ringen greep hij net mis voor een 3e plaats, hij kreeg een 6.7. Ook bij de brug greep hij net naast een podiumplaats en werd 4e met een 8.0. Op de minitramp. had 7.6 punten.
Raymond was bij het inschrijven per abuis ingedeeld bij groep 7/8 waardoor hij buiten de boot viel bij het vermelden op onze website, maar ook een podiumplaats werd hem hier door “afgenomen”.
Raymond was namelijk met de minitramp. tweede geworden met vier andere jongens met een score van 7.9. Op de vloer behaalde hij 6.6 punten, op de sprong een 7.2 en op de ringen een 6.0.
De vierde wedstrijd was een gecombineerde wedstrijd met meiden en jongens van groep 7/8 en v.o.
Wesley Heerschap en Jochem Witte kwamen uit voor de jongens groep 7/8. Beide jongens stonden een aantal keer op het podium.
Wesley werd 1e op de vloer met een 7.0, 2e op de ringen (6.5) en 2e op de sprong (7.6).
Jochem werd 3 maal 1e op de toestellen de brug (9.2), minitramp. (7.9) en sprong (7.8). Bij de ringen greep hij net naast het podium, hij behaalde een 4e plaats met 7.0 punten.

De meiden van groep 7/8 hadden geen zin in dit toernooi maar drie meiden van het voortgezet onderwijs wilden graag hier aan mee doen.
Maaike de Graaf, Lillian Visser en Joyce Coevert deden goed hun best, helaas voor Joyce was er voor haar geen podiumplaats. Voor de andere twee wel.
Maaike behaalde een 1e plaats op de brug (8.5) en sprong (7.6). Op minitramp. werd ze 2e met 8.3 punten. Op de balk greep ze net mis en werd 4e met een 8.4. Op de ringen behaalde ze een 6.5.
Lillian Visser behaalde 1 keer de 1e plaats op de minitramp. met een 8.6 en werd 4 keer 3e op de toestellen de vloer (7.6), balk (8.6), sprong (8.8) en ringen (7.0). Op de brug behaalde ze met een 7.3 de 4e plaats.
Joyce greep bij 3 toestellen net mis voor een podiumplaats. Zij behaalde de 4e plaats bij de vloer (6.9), minitramp. (7.5) en de sprong (8.7). De balk had ze net voor het toernooi toegevoegd en hier behaalde zij 8.0 punten.

 

 

De prijsuitreiking van de meiden groep 3/4.
De prijsuitreiking van de meiden groep 3/4.

 

 

 

 

 

 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven